Autentificare

informatician

Cerinţele candidatului:

Studii medii/superioare;
Abilităti tehnice;
Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu/avansat;
Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel), Mozila Thunderbird, Navigare Internet;
Atentie și perspicacitate,
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Fluenţă verbală;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
Loialitate şi confidenţialitate, atașament față de societate, seriozitate, corectitudine;

Cunoaşterea HTML, JavaScript, Photoshop, PHP, MySQL, Joomla, WordPress, etc.. reprezintă avantaje.

Responsabilități și sarcini:

Oferă clienților suport tehnic referitor la aplicatiile firmei;
Se conecteaza la calculatorul clientului prin programe de Remote Control;
Răspunde sesizărilor clienților pin sistemul de suport tehnic;
Oferă informații despre aplicații posibililor clienți;
Raportează situațiile apărute șefilor ierarhici;
Populează cu date site-urile clienților;
Configurează și setează aplicații/periferice.

Oportunităţi:

Avansare pe posturi ierarhice superioare!

Locaţie:
Beclean Jud. Bistriţa Năsăud

Se oferă:

Pachet salarial negociat cu angajatul;
Training;
Mediu de lucru plăcut și profesionist.

Dacă eşti interesat de avansare în carieră şi crezi că ţi se potriveşte acest post trimite un CV la adresa de mail de contact.